Skip to main content
aa

Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2020

Z radością informujemy, że cała linia kaw Mała Czarna została nagrodzona godłem Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2020. Nic nie cieszy tak jak uznanie konsumentów, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni za przyznanie tego tytułu.

Godło Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2020 to prestiżowy projekt konsumencki. Nagroda przyznawana jest firmom i produktom, które co prawda dopiero wchodzą na rynek, ale już na tym etapie wyróżniają się wyjątkowym potencjałem w swojej kategorii i podbijają serca klientów. Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2020 to także potwierdzenie wysokiej jakości naszych kaw.  

Jest to wyróżnienie szczególnie ważne, ponieważ przyznają je sami konsumenci. Dokładamy wszelkich starań, aby Mała Czarna odpowiadała ich potrzebom. Jeszcze na długo przed wprowadzeniem naszej kawy na rynek poszukiwaliśmy najlepszych rozwiązań, aby stworzyć produkt wyjątkowy zarówno pod względem jakościowym, jak i wizualnym - od wyboru ziaren, przez odpowiedni proces ich obróbki, aż po zaprojektowanie nowoczesnego opakowania. Laur Konsumenta jest potwierdzeniem, że efekty naszej pracy zostały docenione. Dziękujemy za zaufanie!

About

We are professional and reliable provider since we offer customers the most powerful and beautiful themes. Besides, we always catch the latest technology and adapt to follow world’s new trends to deliver the best themes to the market.