Skip to main content

Kawa rozpuszczalna

Mała Czarna Barista
Kawa rozpuszczalna 200 g

Wzmocniona mielonymi ziarnami Arabiki

Mała Czarna Barista wzmocniona drobno zmielonymi ziarnami Arabiki to intensywna kawa o szlachetnym, zbalansowanym smaku. Jej skład został specjalnie skomponowany na bazie starannie wyselekcjonowanych ziaren. Dodatek drobno zmielonych ziaren Arabiki nadaje tej kawie intensywność i charakterystyczny smak. To dlatego Mała Czarna Barista łączy aromat świeżo mielonej kawy z łatwością przygotowania. 

Mała Czarna Barista jest łatwa w przygotowaniu, doskonała na ciepło i zimno. Świetnie smakuje z różnego rodzaju dodatkami. To doskonały przepis na udany początek dnia! 

Mała Czarna Barista to kawa idealna dla Ciebie, jeśli:

  • Uwielbiasz kawę rozpuszczalną o nieco mocniejszym smaku
  • Cenisz sobie łatwość przygotowania
  • Szukasz sposobu na dodanie sobie energii w ciągu dnia
Przejdź do sklepu

Mała Czarna Crema
Kawa rozpuszczalna 150 g

Delikatna i aksamitna

Mała Czarna Crema z charakterystyczną aksamitną pianką. Wyróżnia ją delikatny smak, wyważona słodycz i kwasowość. To uczta dla miłośników łagodnej kawy rozpuszczalnej, która zapewnia delikatne pobudzenie. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza pochodzeniu z Ameryki Południowej i starannym procesom uprawy. 

Jest łatwa w przygotowaniu - daje możliwość spożywania na różne sposoby i przygotowywania z ulubionymi dodatkami. To idealna propozycja na chwilę przyjemności w ciągu dnia.

Mała Czarna Crema to kawa idealna dla Ciebie, jeśli:

  • Szukasz delikatnej kawy z przyjemną pianką
  • Cenisz sobie łatwość przygotowania
  • Zależy Ci na harmonii pomiędzy słodyczą i kwasowością
Przejdź do sklepu

Mała Czarna Gold
Kawa rozpuszczalna 200 g

Unikatowa i zdecydowana

Kawa rozpuszczalna Mała Czarna Gold to mieszanka ziaren o szlachetnym, głębokim smaku. To, co równie zaskakuje w tej kawie to intensywny aromat, który pobudza i rozpieszcza zmysły.

Pochodzące z Ameryki Południowej i Azji, odpowiednio palone ziarna kawy tworzą wyjątkowy napar, z którego Mała Czarna Gold powstaje w procesie liofilizacji. To nowoczesna metoda, która pozwala zachować najważniejsze walory smakowe kawy. Dlatego pijąc Małą Czarną Gold możesz cieszyć się czystym, niczym niezmąconym aromatem kawy perfekcyjnej na każdą porę dnia.

Mała Czarna Gold to kawa idealna dla Ciebie, jeśli:

  • Szukasz kawy rozpuszczalnej o klasycznym, szlachetnym smaku
  • Zależy Ci na mieszance wyłącznie wysokiej jakości
  • Lubisz pić kawę na ciepło i zimno
  • Poszukujesz kawy, która nie podrażnia żołądka, ale nada pachnie i smakuje jak prawdziwa!
Przejdź do sklepu

About

We are professional and reliable provider since we offer customers the most powerful and beautiful themes. Besides, we always catch the latest technology and adapt to follow world’s new trends to deliver the best themes to the market.